VELUX Rolety i Markizy

Każdy z produktów VELUX wyróżnia się rewelacyjną jakością i idealnym dopasowaniem. Tu nie ma kompromisów! Oryginalne rolety i markizy VELUX nie mają dla siebie konkurencji.
Konstrukcja, materiały, prostota montażu i trwałość to  jest to co je wyróżnia!

KATALOG ON-LINE

PRZYJDŹ Z SYMBOLEM DO NAS! WYBIERZ KOLOR BO U NAS KUPISZ IDEALNIE DOPASOWANĄ ROLETĘ 
TERMIN ODBIORU JUŻ OD 2 DO  TYLKO 18 DNI ROBOCZYCH!
OCHRONA PRZED CIEPŁEM
  • ROLETY ZEWNĘTRZNE

ROLETY ZEWNĘTRZNE to doskonałe rozwiązanie na każdą porę roku. Rolety zewnętrzne VELUX zapobiegają nagrzewaniu się pomieszczeń latem, utrzymują ich ciepło zimą oraz umożliwiają całkowite zaciemnienie wnętrza o dowolnej porze dnia. Dostępne w wersji tytan-cynk w kolorze ciemnym szarym (standard).

  • MARKIZY

MARKIZY VELUX MHL zatrzymują promienie słoneczne jeszcze zanim dotrą one do szyby okiennej, dzięki czemu redukują pasywne nagrzewanie się wnętrza. Pozwala to zachować w pomieszczeniu komfortową temperaturę nawet w ciepły, słoneczny dzień. Markizy są przezroczyste, więc nie ograniczają widoczności na zewnątrz. Dostępne w wersji z czarnej siatki (5060) o przepuszczalności światła na poziomie 14%. Markizy VELUX mogą zmniejszyć stopień nagrzewania pomieszczenia nawet o 72%.

ZACIEMNIENIE

 

ROLETY PRZYCIEMNIAJĄCE RHZ VELUX składają się z zaciemniającej tkaniny oraz łatwego w obsłudze trójstopniowego systemu zatrzymywania na haczykach. Jest to proste i atrakcyjne cenowo rozwiązanie, które zmniejszając ilość światła w pomieszczeniu zapewnia świetne warunki do wypoczynku i snu. Dostępne w dwóch kolorach.

ROLETY ZACIEMNIAJĄCE DKL, DML, DSL VELUX są dostępne w 40 różnych kolorach oraz wzorach, w tym w 12 radosnych wzorach z bajkowej kolekcji VELUX & Disney oraz 4 wzorach z Kolekcji Star Wars & VELUX Imperium Snu. Rolety zaciemniające VELUX przechodzą testy skuteczności, aby zapewniać najlepszy efekt zaciemnienia dostępny na rynku. Zapewniają zupełne, szczelne zaciemnienie, bez względu na kolor rolety. Wybierz wzór, który najlepiej komponuje się w stylistyce Twojego pomieszczenia.

ROLETA ZACIEMNIAJĄCO-PLISOWANA VELUX DFD to połączenie w jednym produkcie rolety zaciemniającej i plisowanej. Dwie funkcje: Zaciemnienie o dowolnej porze dnia oraz kontrola światła przez cały dzień. Materiał górnej rolety zaciemniającej jest dostępny we wszystkich kolorach rolet zaciemniających, a dolna plisa jest zawsze w kolorze białym.

KONTROLA ŚWIATŁA

ZWYKŁE ROLETY DEKORACYJNE inaczej rolety na haczykach VELUX RHL to proste i atrakcyjne cenowo rozwiązanie, które zmniejszając ilość światła w pomieszczeniu i  zapewnia świetne warunki do wypoczynku i snu. Dostępne w czterech kolorach.

ROLETY DEKORACYJNE  RFL VELUX dzięki obsłudze z możliwością zatrzymania w dowolnym miejscu na oknie, zapewniają najlepszą kontrolę światła. Wykonane z wysokiej jakości poliestru, który rozprasza światło. Obsługiwane za pomocą wąskich, aluminiowych prowadnic, które idealnie komponują się z ramą okna. Dostępne w 15 wyjątkowych kolorach i wzorach pasujących do każdego wnętrza.

ROLETA PLISOWANA VELUX FHL doda elegancji i delikatności każdemu wnętrzu, tworząc różnorodne efekty świetlne. Swobodna i elastyczna obsługa za pomocą górnej lub dolnej prowadnicy, z możliwością zatrzymania w dowolnym miejscu. Wystarczy przesunąć i cieszyć się komfortem, kontrolą światła lub widokiem za oknem.

ROLETY RZYMSKIE VELUX to nieograniczony potencjał pięknych tkanin które sprawiają, że ta kolekcja jest naprawdę wyjątkowa i oryginalna. A ponieważ stylistyka rolet rzymskich jest bardzo specyficzna, umożliwiamy łatwą wymianę tkaniny rolety na inną w zaledwie kilka minut. Wystarczy wybrać bo są dostępne w 20 kolorach o różnej przepuszczalności światła!

KOLEKCJA

Duet Scholten & Baijings stworzył 6 wzorów kolorowej kolekcji rolet inspirowanych sposobem, w jaki światło zmienia się od świtu do zmierzchu. Te sześć wzorów jest dostępnych w trzech wariantach kolorystycznych wykonanych z dwóch tkanin do wyboru, przyciemniającej i półprzezroczystej. Każdy wariant przedstawia światło słoneczne z określonej pory dnia, od wschodu o poranku (6.00 rano), przez mocne światło z godzin południowych (12.00) po wieczorną łunę zachodzącego słońca (21.00)

NA WSZYSTKIE PRODUKTY VELUX UDZIELANA JEST

   GWARANCJA PRODUCENTA