VELUX Żaluzje i Moskitiery

KATALOG ON-LINE

TAK SAMO JAK W PRZYPADKU ROLET I MARKIZ TO I PRZY WYBORZE ŻALUZJI LUB MOSKITIERY PODSTAWĄ DO WYCENY JEST SYMBOL KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA TABLICZCE NA OKNIE.

PRZYJDŹ Z SYMBOLEM DO NAS! WYBIERZ KOLOR BO U NAS KUPISZ IDEALNIE DOPASOWANE PRODUKTY VELUX
TERMIN ODBIORU JUŻ OD 2 DO  TYLKO 18 DNI ROBOCZYCH!
Żaluzje VELUX pozwalają na kontrolę kąta padania światła i zapewniają osłonę przed widokiem z zewnątrz. Oferują wiele możliwości osłony – od efektu zaciemnienia przez wybór różnych kątów padania światła, nawet do pełnego odsłonięcia okna. Wąskie boczne prowadnice, listki żaluzji bez dziurek i mechanizm bez wiszących sznurków sprawiają, że żaluzje wyglądają nowocześnie i elegancko. Są zbudowane z aluminium, dzięki czemu są łatwe w czyszczeniu i sprawdzą się w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak kuchnia czy łazienka.  Dostępne w 9 kolorach.
Prosty montaż Pick&Click!
MOSKITIERY ZIL VELUX pozwalają cieszyć się świeżym powietrzem bez żadnych owadów. Moskitiery są łatwe w obsłudze i pasują do każdego okna VELUX. Kiedy z niej nie korzystasz, moskitierę możesz dyskretnie schować w smukłej górnej kasecie wykonanej z aluminium. Siatka dostępna w kolorze czarnym.
NA WSZYSTKIE PRODUKTY VELUX UDZIELANA JEST