+48 514 280 380

AKTUALNOŚCI

Aktualności

09 stycznia 2024

 

ZAKUPY NA RATY W MASP​​​​​​

 

W naszej firmie staramy się każdego dnia aby zakupy były przyjemnością i nieodczuwalnym wydatkiem. W związku z tym uruchomiliśmy współpracę z Inbank! W jaki sposób odbywa się proces? To proste!

1. Klikamy w baner Inbanku,

2. Wpisujemy cenę produktu,

3. Wyliczamy ratę w kalkulatorze,

4. Wprowadzamy prosty wniosek kredytowy, oraz podpisujemy umowę kodem SMS.

Tylko tyle i aż tyle aby móc cieszyć się z zakupów w MASP! Już teraz nie trzeba odkładać zakupów czy szukać kredytu! U nas załatwisz wszystko kompleksowo! 

Pamiętaj wystarczy kliknąć w poniższy baner Inbank! Zapraszamy!

 

Z.U.P.MASP POZNAŃ ROKIETNICA
 

Przy zalewie firm, towarów oraz usług trzeba umieć wybrać ofertę dopasowaną. Nadeszły czasy kiedy cena decyduje o zakupie co jest najgorszym z możliwych błędów przy budowie domu czy remoncie mieszkania. Firma MASP  stara się zawsze wychodzić naprzeciw Klienta a długoletnie doświadczenie pozwala mieć w ofercie to co najlepsze. Niestety, oszczędność nie zawsze idzie w parze z jakością i nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, szczególnie jeżeli chodzi o produkty z naszej branży. Staramy się aby cena była przyjazna ale idąc w parze z jakością. Należy więc o tym pamiętać. Nie kupią Państwo u nas czegoś na chwilę. Z.U.P. MASP  każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty tworzyły dla każdego z Państwa charakterystyczną atmosferę pomieszczenia, w którym chętnie będziecie przebywać – czy to w domu, czy też w swoim miejscu pracy.

Firma MASP  może się poszczycić zaufaniem Klientów oraz doświadczeniem w branży od 1993 roku. Nie codziennie spotyka się firmy które nie tylko wiedzą co sprzedać ale również co doradzić.  W związku z tym Klienci polecają nas sobie wzajemnie wiedząc że w MASP otrzymają wsparcie i profesjonalna obsługę. Nie obiecujemy złotych gór. Z nami Klient wie czego może się spodziewać.

Dzisiejsze super i hiper markety wprowadzają klienta w błąd swoimi cenami oraz jakością. Nie można porównać towarów sprzedawanych w marketach oraz w takich miejscach jak Z.U.P.MASP.
W naszej firmie produkty oferowane w sprzedaży są dokładnie dobierane do potrzeb klienta i przez lata sprawdzone. Nie zajmujemy się sprzedażą sezonowych hitów.
Wszystkie oferowane przez nas produkty są na zamówienie przy czym ceny zawsze staramy się aby były możliwie jak najniższe.  W Z.U.P.MASP  można zakupić towary z usługą lub bez ale co najważniejsze nie tylko za gotówkę ale również na dogodnie rozłożone raty. Zawsze staramy się Bank dobrać tak aby klient podejmując się zakupu na raty nie kojarzył tego z drogą przez mękę. Najczęściej wystarczy tylko dowód i parę minut czasu na uzyskanie decyzji.

Pracujemy codziennie od poniedziałku do piątku jak również w soboty a kontakt telefoniczny jest z nami zawsze niezależnie od dni czy godzin otwarcia..

Zapraszamy wszystkich którzy w poszukiwaniu godnej zaufania firmy stracili już cierpliwość. Pomagamy wielu Klientom którzy potem mogą odetchnąć z ulgą. Sprawdź to! Jesteśmy prężni i ambitni a szczegółowa wycena poparta bezpłatną wizyta w domu klienta pozwala oczekiwać na wykonanie usługi w komforcie spokoju. ..

Po podpisaniu umowy cena nigdy nie ulega zmianie! To ważna ochrona każdego naszego Klienta przed podwyżkami które niejednokrotnie przychodzą niespodziewanie. Naszych Klientów to nie dotyczy!
Każdy z Państwa, poszukując produktów do upiększenia swojego mieszkania, domu czy zakładu pracy, zastanawia się nad wyborem, by zakupiony produkt był doskonały i wystarczał na lata. My jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu, że już nie musicie szukać dłużej, bo trafiając do nas oraz inwestując w drzwi, parapety, okna czy rolety, będziecie usatysfakcjonowani w 100 %!

W firmie Z.U.P. MASP każdy Klient jest jedyny i najważniejszy, a nasze doświadczenie zagwarantuje Państwu owocną współpracę i zakup rozwiązania dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Wiemy że Klienci stanowią o renomie danej firmy, dlatego też w miarę możliwości staramy się spełnić wszelkie oczekiwania, stosując najbardziej optymalne rozwiązanie dla każdego zamawiającego, aby grono zadowolonych osób regularnie się powiększało. W naszej firmie MASP wciąż poszerzamy naszą ofertę bowiem staramy się zawsze być o krok do przodu! Wydaje się zbyt idealnie? To u nas standard. Staramy się sprzedawać tak jak sami byśmy chcieli kupować. Klient dla Z.U.P. MASP  jest najważniejszy!

Przy sprzedaży oferowanych przez nas produktów zapewniamy:

  • Wysoką jakość usług.
  • Profesjonalne doradztwo w salonie firmowym jak i u Klienta.
  • Rozsądne ceny.
  • Fachowy montaż.
  • Bezpłatny dojazd na pomiar w godzinach odpowiadających Państwu.
  • Informację telefoniczną i mailową.

 

ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA! BARDZO ŁATWO DO NAS TRAFIĆ. DORADZIMY.. WYCENIMY. U NAS BĘDZIESZ PEWNY SWOJEGO WYBORU!

 

KONTAKT

pn-pt. 9:00 - 19:00
sobota 9:00 - 12:00

62-090 Rokietnica
ul. Szamotulska 16

  61 866 83 48

 +48 514 280 380

OTRZYMAJ 

WYCENĘ

Wyślij formularz, skontaktujemy się z Tobą w sprawie wyceny realizacji.

Rodzaj oferty:

Drzwi, Okna

Parapety, Blaty

Zabudowa tarasu / balkonu

Rolety

Inne

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dane urzędowe

NIP: 6721451523

REGON: 330562580

Konto do wpłat

PKO S.A.

26  1240  6566  1111  0000  5687  3546

Kontakt

 +48 514 280 380
 61 866 83 48

 info@masp.pl
 biuro@masp.pl

62-090 Rokietnica
ul.Szamotulska 16

Usługi

Montaż okien

Montaż drzwi

Montaż parapetów

Blaty kuchenne

Zabudowa balkonów

Zabudowa altan